Produkty

KAMAZ nabízí do každého odvětví průmyslu, zemědělství a dopravy velký počet variant nákladních automobilů a příslušenství. K většině nákladních vozidel lze přikoupit přívěs. V tabulkách najdete vždy celkovou hmotnost automobilu, celkovou hmotnost jízdní soupravy a objem nástavby, takže máte ihned představu o využitelnosti nákladové plochy.


Sklápěče
Mezi nejrozšířenější vozy patří automobily s nástavbou SKLÁPĚČ. V nabídce najdete vozy pro převoz stavebního materiálu s počtem 2 až 4 náprav a možností tažení vleku. Některé z vozů jsou poháněny pomocí CNG. Druhou kategorií sklápěčů jsou vozy pro převoz obilí a dalšího zemědělského materiálu.

Valníky
Další oblíbenou kategorií jsou VALNÍKY, které nabízíme dvounápravové nebo třínápravové. Každý z automobilů může být vybaven autoplachtou. 

Tahače návěsů
Pro dálkové jízdy s návěsem jsou určeny TAHAČE NÁVĚSŮ. Některé vozy jsou poháněny CNG. 

Podvozky
Pro volitelné nástavby jsou v nabídce PODVOZKY. Na ně si lze navolit jakoukoli nástavbu z nabídky KAMAZ, nebo jinou nástavbu dle Vaší fantazie. Omezující je pouze montážní délka rámu.

Autobusy
Společnost KAMAZ nabízí také AUTOBUSY, které se vyznačují nízkou cenou, pohodlím a v některých případech pohonem CNG.Speciální vozidla
Do kategorie SPECIÁLNÍCH VOZIDEL spadá veliké množství automobilů různého určení. Automobilové betonové míchačky, jeřáby různých kategorií, hasičské vozy vhodné do těžkého terénu, terénní autobusy na podvozku nákladních automobilů, komunální technika pro čištění kanalizací, odvoz odpadu, úklid sněhu, valníky s hydraulickým manipulačním jeřábem, vozy pro převoz železného šrotu s hydraulickou rukou, soupravy pro převoz dřeva z lesů, vybavené hydraulickou rukou, vůz pro zásobování zemědělských objektů živočišné výroby krmivem, vrtná souprava, výškové plošiny a automobilové cisterny. Z těchto druhů vozidel lze vybírat varianty dle přání zákazníka.

Přívěsy
Do kategorie PŘÍVĚSŮ spadá několik typů vleků, které lze zapojit za velkou část automobilů KAMAZ a získat tím vysokokapacitní soupravu.

vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2014
Kamaz